#38 Magdalena Stachula "Idealna" Book Tour


Zwykłe małżeństwo, niezwykłe problemy i ogień, który zaczyna wygasać..

W dzisiejszych czasach wiele małżeństw stara się o dziecko bez większych rezultatów, co w wielu przypadkach prowadzi do ochłodzenia relacji między małżonkami. Tak jest i tym razem, Adam i Anita po wielu nieudanych próbach stają po całkiem innej stronie niewiedzą o tym, że ktoś pranie zniszczyć wszystko co posiadają. Tak odmienne relacje w takich warunkach stać się mogą naprawdę zgubne. Jak poradzi sobie ta para? Czy wszystko zakończy się happy endem?"Mam wrażenie, że działamy na siebie jak dwa magnesy, w zależności od ustawienia biegunów, albo się przyciągamy, albo silnie odpychamy. Nie wiem tylko, od czego uzależnione jest rozmieszczenie plusów i minusów naszych wzajemnych relacji”.
Anitę poznajemy w momencie, gdy jej życie diametralnie się zmienia. Zazwyczaj poukładana w pełni kontroli nad życiem teraz całkowicie pogrążona w chaosie. W amoku porażek podejrzewa męża o rzeczy, które normalnemu człowiekowi nie przychodzą na myśl. Anita coraz bardziej popada w depresje i chęć posiadania dziecko, co najwyraźniej rozpoczyna przerażać jej męża, który pomału czuję się zmęczony ciągłymi próbami i zachowaniem żony. Adam ucieka z domu gdy tylko nadarza się ku temu okazja.Młoda kobieta w formie terapii oraz gdy odgania choć na chwile od siebie myśli niespełnionej miłości podgląda ludzi przez kamery. Anita czuję się przez to pełna władzy na innymi ludźmi. Mimo, że cały zarys fabuły jest dość mało prawdopodobny to książkę oceniam jak najbardziej na plus. 


"Gdy przekracza się pewne granice, łamie normy, które dotychczas wskazywały nam drogę, otwiera się nowy rozdział w życiu, zeszyt z czystymi kartkami, który będzie zapisywany nowymi historiami, ręką innego już człowieka”.


Trudno uwierzyć, że książka stanowi debiut autorki, została ona ciekawie skonstruowana. Widać ogromny wkład autorki, staranność i dopracowanie. Czytałam ją z wielkimi wypiekami na twarzy. Sama dziwie się sobie, że słysząc tak wiele, pozytywnych komentarzy czekałam na "Idealna" aż przywędruje do mnie w ramach Book Tour. Zdecydowanie zaopatrzę się w swój własny egzemplarz a ten prześle dalej w świat. 
Za książkę serdecznie dziękuję Miłość do czytania <klik>

Autor: Magdalena Stachula
Tytuł: "Idealna"
Data wydania: 17 sierpnia 2017 rok
Liczba stron: 384
Wydawnictwo: Znak 
Kategoria: Kryminał
Moja ocena: 9/101 komentarz:

  1. Książka wydaje się być interesująca, ale klimat zdecydowanie nie mój.

    OdpowiedzUsuń