CzaroMarownik 2018 - siła tkwi w kobiecieWszystkie kobiety lubią mieć w swojej torebce kalendarz, który pomoże im dogodnie zorganizować czas. Jednak każda z nas jest inna i trudno wybrać taki, który zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Sama staram się często połączyć ze sobą obowiązki wciąż narastające. Nie jestem w stanie wszystko zapamiętać, dlatego kalendarz to niezbędnik każdego dnia. Najlepiej by miał optymalny kształt, dobry dla oka design oraz zawierał upiększenia rozszerzone o cytaty czy horoskop. Wydawnictwo Kobiece postanowiło zadbać o swoje czytelniczki i połączyć wszystkie zapotrzebowania, aby każda z nas była zadowolona. Przyznać muszę, że udało się im to w stu procentach. CzaroMarownik łączy w sobie klasykę i profesjonalizm. Myślę, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Kalendarium te zapewni każdej nawet wymagającej kobiecie wyjątkowy czas. Stworzony do planowania wprowadzi nutę magii i niepowtarzalnej atmosfery. Oprócz zwykłych dat znaleźć możemy wiele praktycznych porad z wielu dziedzin życia. Chyba najbardziej do gustu przepadały mi te ze sfery urody, bo wiadomo nie od dziś, że najlepszą skuteczność mają kosmetyki, które wykonane zostały z naturalnych składników według dawnych receptur.

Jednak ulubioną dziedziną było miejsce z horoskopem. Mimo że nie wierzę w owo przepowiadanie losu, to chętnie z czystej ciekawości po nie sięgam. Poznać mogłam, co takiego szykuje dla mnie rok 2018 w sferze miłości, pracy czy zdrowia.


Podsumowując, to doskonała alternatywa dla kobiet zabieganych, szukających czegoś naprawdę wymagającego. Osobiście uważam, że zdecydowanie kalendarz stanowi strzał w dziesiątkę.Za możliwość zapoznania się z tym wyjątkowym kalendarzem dziękuje Wydawnictwu Kobiecemu.

1 komentarz: