Wydawnictwo Kobiece łączy pokolenia wszystkich kobiet.
Nie tak dawno temu, bo w dwa tysiące piętnastym roku miało miejsce otwarcie wydawnictwa stricte przeznaczonego dla płci pięknej. Ma ono moim zdaniem ogromny potencjał na przyszłość. Podobno najpiękniejsze plany, decyzje i cele powstają w czasie świąt. Jest to bardzo wyjątkowy czas. Myślę, że najlepszą decyzją podjętą, przez niezależne kobiety było właśnie otwarcie tej wyjątkowej redakcji. Na ten pomysł wpadły właśnie w grudniu, rok przed otwarciem, kiedy to aura przedświąteczna sprzyja dobrym pomysłom. Założycielki myślą przede wszystkim o nas – kobietach. Chcą spełniać nasze marzenia, wiedzą co nas zachwyci. Chcą nas bawić, a także pokazać nam coś innego. Wierzą one, że dzięki nim każda kobieta znajdzie sekretną recepturę na szczęście.

„CHCEMY SPEŁNIAĆ TWOJE MARZENIA!CHCEMY STAĆ PRZY TWOIM BOKU – ZARÓWNO W TYCH LEPSZYCH, JAK I W GORSZYCH CHWILACH!CHCEMY CI POMAGAĆ, SŁUŻYĆ RADĄ I BYĆ TWOIMI POWIERNICZKAMI!”
Wydawnictwo kobiece już na samym początku mnie urzekło. Ma specjalne miejsce w moim sercu. Książki, które wydają, ciągle mnie zaskakują, Myślę, że wiele z nas ma w zasięgu wzroku swoją biblioteczkę, czy też stosik książkowy, spójrzcie na nie. Jestem pewna, że jest tam parę pozycji z ich logiem.
Redakcja serwuje nam ciekawe książki dla nas-kobiet. Dobrym erotykiem myślę, że żadna z nas nie pogardzi. Na swoim koncie ma między innymi serię książek:

 L.A. Casey: Bracia Slater: Bronagh i DominicKaty Evans – seria "Manwhore",         

                                                        
Womanizer
 (PREMIERA: 17.11.2017).


 Whitney G. –Turbulencja
 (PREMIERA: 17.11.2017 ) Eve Jagger- seria Sexy Bastard : Hard, Cash
(PREMIERA: 17.11.2017 ).


 Vi Keeland – MMA Fighter,              


Gracz
czy 
Laurelin Paige i jej serie : 
   Uwikłani,
   

Połączeni,  


                      Pierwszy dotyk,
         Ostatni pocałunek.                                

 Tijan: Anti - stepbrother 
(PREMIERA: 17.11.2017 )
Wszystkie z powyższych książek w idealny sposób budują napięcie seksualne. Każda z nich pokazuje nam inna historie ludzi, którzy w jakimś stopniu uwierzyli w miłość i nauczyli się pokonywać pewnego rodzaju przeszkody, które dostali od losu. Założycielki dostarczają nam unikatowe i niebanalne książki, które każda z nas pokocha. Z dnia na dzień podbijają serca coraz większej liczby odbiorców!
Anna Gołuch- Bidas 

3 komentarze:

 1. Również bardzo lubię wydawnictwo Kobiece :) Świetne kobietki, kontakt z blogerami rewelacyjny. Nie każdemu wydawnictwu chce się odpisywać, a to odpowiada praktycznie na każdego maila. No i dzięki Kobiecemu w zeszłym roku przeczytałam najlepszą (wg mnie) książkę 2016r.: "Złota Godzina".
  Nie wiedziałam, że są na rynku dopiero dwa lata i tym bardziej podziwiam za to, co robią :)
  Pozdrawiam!

  p.s. Bracia Slater czekają już u mnie na półce, w kolejce do czytania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam żadnej powieści erotycznej, więc chyba czas to zmienić... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry pomysł ! osobiście polecam coś z listy wyżej ! Pozdrawiam !

   Usuń