#62 K.N.Haner "Przebudzenie Morfeusza" [PRZEDPREMIEROWO]

Każdy czytelnik posiada książkę, serie bądź autora, którego zapamiętam przez długi czas. Książka wyróżniała się fabułą, dobrym stylem, a seria skradła serce już po pierwszych stronach każdego tomu. Tak było i w moim przypadku. Na grupę Kasi trafiłam gdy wychodziła druga część trylogii "Koszmar Morfeusza". Postanowiłam odwiedzić księgarnie i zakupić pierwsze części, zakochałam się od razu. Uważałam, że nie są to książki na skale światową, ale Kasia pisze od serca dla milionów kobiet. Każda z nich kocha ją za emocje, intrygi i gorące sceny, których w jej książkach nie brakuje. Od zapoznania się z twórczością Kasi nazywam ją często wirtuozem wyznaczającym rytm seksualności oraz tajemniczości. Gra na uczuciach najpierw rozpalonych, jak ogień, a potem rozbija nas na miliony kawałków. Tym bardziej jestem wdzięczna jej za to, że dała mi szanse i miałam przyjemność napisać rekomendacje na skrzydełko tylnej okładki. 


Poprzednia część zakończyła się przykrą sytuacją, która dla wielu czytelników była ciosem. Nie chcąc zdradzać szczegółów tym, którzy jeszcze nie czytali napisze, że Cassandra wpadła w pułapkę Erosa. Adam postanawia odciąć się od ukochanej bojąc się o własne sprawy, chociaż z drugiej strony szuka wyjścia z mało wygodnej sytuacji. Od ostatniego spotkania kochanków mija trzy lata. Cassandra mieszka z synem oraz matką w Toronto. Na jej drodze pojawia się również mężczyzna, z którym kiedyś łączyło ją coś więcej niż tylko przyjaźń. Dzięki Filipowi Cassandra otrzymuję prace u Kyle Worthingtona. Kobieta nie jest zadowolona zwłaszcza, gdy pierwsze zlecenie ma wykonać dla Adama McKeyea. Wszystko, co sobie poukładała teraz ulega w gruzach, Cassandra coraz częściej myśli o  Adamie, który na nowo zawróci w jej głowie. Który z panów podbije serce kobiety, a może w grę wejdzie gorący trójkąt? Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziecie w tej elektryzującej książce. 

„Szczęście to miłość. Szczęście to mieć przy sobie ludzi, których się kocha. Można błądzić w ciemności, bać się przyszłości, mieć sobie za złe przyszłość, ale jeśli masz kogoś, kto cię kocha, wspiera i zrobi dla ciebie wszystko, to nic więcej się nie liczy.”
Kasia Haner po raz kolejny oferuje nam fenomenalny erotyk okryty tajemniczymi zdarzeniami. Porusza najbardziej zziębnięte serca rozpalając zmysły. "Przebudzenie Morfeusza" doskonale przybliża nam świat mafii, wystawia na próbę trudną miłość i pokazuje, że nawet największy, zimny drań może okazać się czułym kochankiem. Mężczyzna w chwili, gdy poznaje prawdziwą miłość, a następnie zostaje ojcem zazwyczaj zmienia swoje dawne przyzwyczajenia. Adam rozumie swoje błędy i z wielką skruchą stara się odzyskać, to co stracił. Rodzina staje się dla niego priorytetem. 

„Jedno jego słowo, a z moim ciałem dzieje się coś irracjonalnego. Przyłapuje się na tym, że głupio się uśmiecham. Dziecinko”
Książka została napisana ze smakiem, naładowana jest wieloma wątkami nie ma tu mowy o nudzie. Dzięki Kasi możemy dryfować na morzu doznań, gdzie nikt z nas nie zechce znaleźć się na lądzie. W książce dogłębnie możemy poznać bohaterów, każdy z nich jest inny. Przez wszystkie tomy obserwujemy dużą metamorfozę Adama i Cass każdy z nich na końcu opowieści jest kimś całkiem innym mimo, że miłość towarzyszy im ta sama. To nie są bohaterowie, których spotkamy w innych książkach autorka wykreowała ich od podstawy po sam koniec, co nadaje im wyjątkowości. Myślę, że nikt inny nie zdoła ich zdublować. 

"Przebudzenie Morfeusza" to seria, którą jako jedyną przeczytałam całą. Zazwyczaj czytając odpadam gdzieś w drugim tomie, a tu zaś od początku do końca czytałam z zapartym tchem. Książkę czytałam w wersji e-book i miło było teraz odświeżyć ją sobie w wersji papierowej jaką otrzymałam. Historia elektryzująca, mroczna i bardzo wciągająca. Nie zabraknie tu dla was wielu zwrotów akcji i sytuacji, w których będziecie chcieli zamknąć ją i więcej nie otworzyć.  Polecam! 

Na  koniec mam jeszcze jedną prośbę do wszystkich, którzy niestety często dopuszczają się kradzieży lub wrzucają pliki z książkami do sieci. Kochani cena książki Kasi wynosi 39.90zł choć w wielu księgarniach nie tylko internetowych kosztuje naprawdę nawet o połowę mniej. Doceńcie jej prace i zakupcie książkę. Jeśli kogoś nie stać jestem bardzo chętna przesłać swój egzemplarz, a nawet zorganizować Book Tour. Zarówno na moim profilu, jak i wielu innych pojawi się także wiele konkursów. Wystarczy tylko napisać. Autor: K.N.Haner
Tytuł: "Przebudzenie Morfeusza"
Wydawnictwo: Editio Red
Data wydania: 5 lipca 2017 rok
Kategoria: Romans
Moja ocena: 8,5/10 

Za zaufanie dziękuje:


1 komentarz:

  1. Czekam z niecierpliwością na dokończenie tej serii.
    Poprzednią część urwali w taki momencie, że gdybym nie była wtedy w autobusie, to rzuciłabym książką.

    OdpowiedzUsuń