#8 Laurelin Paige - "Uwikłani. Na zawsze"
"DALSZE LOSY OBŁĘDNIE PIĘKNEJ I INTELIGENTNEJ ALAYNY ORAZ NIEZIEMSKO PRZYSTOJNEGO MILIARDERA"


Związek Alayny i Hudsona rozwija się, po ostatniej burzy gdy biznesmen pozostawia swą ukochaną wydaję się, że nic nie może ich rozdzielić. Jednak los przyszykował dla nich inny plan. Słowa grzęzną w ustach a cierpienie miesza się z obojętnością i odgłosem zachłannych ciał.  Czy Norma stanowi zagrożenie dla Alayny a nagranie Stacy zaważy na związku tych dwoje?  Jak poradzą sobie z przeszłością, która daje o sobie znać na każdym kroku? 


Zazwyczaj przy każdej kolejnej części zastanawiamy się czy dany autor sprosta naszym wymaganiom a kolejne losy będą dość dobrze rozegrane aby zaspokoić kubki czytelnicze. Tym razem udało się to doskonale, dalsze losy Alayny i Hudsona okazały się pełne sprzeczności, pragnienia, intrygi a co najważniejsze szczerości i uczuć - co dotychczas było ominięte przez autorkę. Szybkość z jaką zmieniały się sytuacje sprawiło, że przeczytałam książkę na jednym wdechu.  

Na tego typu  książkę czekałam długo, sam opis przyprawiał mnie o motylki w brzuchu. Kolana same się uginały a wzrok z wszelką cenę nie chciał się oderwać, nie raz policzki zapłonęły ogniem podczas wielu miłosnych uniesień przepełnionych kipiącym erotyzmem. Innym razem oczy zalewały się łzami a nerwy grały na cienkiej strunie. Chcecie poczuć tak wielką burzę uczuć? Zapraszam do lektury! 

Paige posłużyła się tu nadzwyczaj lekkim, czasem potocznym i prostym językiem. Czyta się z wielką przyjemnością, pochłania do ostatniego słowa. Dużym plusem staje się ilość dialogów czy opisy wewnętrznych uczuć, rozterek bohaterów. Zakończenie nie wydaje się zbyt oczywiste co podsyca ciekawość. Idealna według mnie na jeden, długi wieczór. Jestem niezmiernie zadowolona  z możliwości zapoznania się, z twórczością Laurelin Paige, której dotąd nie znałam. 

Niestety, to ostatni tom z serii "Uwikłani". Z wielką chęcią zatopiłabym się w dalsze losy bohaterów.Śmiało mogę twierdzić, że trzecia część jest lepsza od dwóch poprzednich. Jeśli jeszcze nie znacie losów Alayny i Hudsona szybko nadróbcie zaległości! Bo warto!


Za egzemplarz serdecznie dziękuję :

Wydawnictwo Kobiece <klik>

5 komentarzy:

 1. Akurat ostatni tom i pierwszy przypadły mi do gustu, gorzej było z Obsesją czyli tomem drugim. trochę mnie wynudził szczerze mówiąc ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osobiście zaczęłam przygodę z Uwikłanymi od ostatniej części i byłam miło zaskoczona.
  Książka jest fenomenalnie napisana i nie sposób się przy niej nudzić.
  Czekam na książce z perspektywy Hudsona <3
  Pozdrawiam serdecznie
  http://bookparadisebynatalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam tej serii, ale wygląda dość interesująco, może nawet kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak bardzo nie mogę się przekonać do tego typu literatuy, ale to chyba dlatego, ze zawsze gdy mam znią styczność sięgam po jakiś chłam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Nominowałam Cię do LBA, zapraszam --> http://www.uwielbiamczytac.pl/2016/09/liebster-blog-award-1_81.html#more

  OdpowiedzUsuń